změnit jazyk cz
Počet položek: 0 0,- CZK

O NÁS

Příběh Monkey liquid se začal psát počátkem roku 2017, kdy Opičák Štěpán pustil do světa na test pár svých doma namíchaných liquidů. Mnozí si ještě dnes vzpomenou například na příchutě Blue Pie, Chocco Porno, Cosa Nostra, Dead Match, Desert Coffee, Devil´s Blood, Eye Of Tiger, Gomango, Honey Boy, Lemon Lady, Melone Suprise, Muff, Nuts Bomb, Ovomania, Volcano Fuji a celou řadu dalších. Monkey liquidy se stávaly stále více populárnější, ale na základě české TPD legislativy se ukázalo jako těžce průchozí oficiální uvedení těchto liquidů na trh.

Proto v současné době přicházíme s řadou aromat v tzv. Shake & Vape variantě. V první fázi se jedná o pět příchutí, po kterých zákazníci nejvíce volali. Veškeré tyto naše výrobky prošly testy zdravotní nezávadnosti na Vysoké škole chemicko technologické, mají vyhotoveny bezpeční listy, jsou zapsány v příslušných legislativně požadovaných evidenčních systémech. A přitom zůstala zachována původní receptura, jak ji znáte z minulosti.

Nicméně již počátkem prosince plánujeme rozšířit naši nabídku o další čtyři příchutě, mezi nimiž bude i jedna absolutní novinka.

 

Bude se jednat o:

Royal Pear – královská hruška v kombinaci s kaktusem

Bacco Crack – velice populární tabákovka, kde se netradičně tabák snoubí s chutí sušenky

Nuts Cream – velice jemný a lahodný lískooříškový krém

Cindou – původně popisováno jako skořicové těstíčko obalené v cukru, zkráceně Trdelník.

 

Naší snahou bude postupně se prosadit i v prodejní síti po celé ČR, a snad i u našich slovenských kolegů. Ale nemáme zájem být na každém rohu a v každé trafice. Zaměřovat se budeme pouze na specializované obchody s vape zaměřením.

 

Pokud máte zájem patřit do „monkey rodiny“, přidejte se do naší Facebookové skupiny, kde se dozvíte jako první o našich novinkách, právě probíhajících akcích, či našich účastích na srazech. Nebo se níže můžete přímo přihlásit k odběru Monkey novinek.

Banner

Jméno a příjmení
E-mail
Opište obrázek * antispam
     Více informací
paticka
O nás Věrnostní program Doprava Obchodní podmínky Velkoobchod Aktuality Kontakt monkeyliquid
Copyright © www.monkeyliquid.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz